Sipariş Hattı: 0553 199 07 20

Antalya Salt Likit Satışı

Salt likit; dünyadaki ve Türkiye’deki elektronik sigara kullanıcılarının yakından tanıdığı bir likit çeşidi olarak bilinmektedir. İngilizce Salt Nicotine olarak geçen salt likit; avantajları sayesinde elektronik sigara kullanımını oldukça eğlenceli bir hale getirmektedir. Salt likit Antalya satıcısı olarak en iyi ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Geleneksel elektronik sigara likitlerinden farklı özellikler barındırmaktadır.

Geleneksel olarak adlandırılan e-sigara likitlerinde N-base adındaki bileşikler kullanılmaktadır. Bu bileşiklerin bir diğer adı, sıvı nikotin olarak bilinmektedir. Salt likit; geleneksel likit çeşitlerinden farklı bir yolla elde edilen bir nikotin türü olarak geçmektedir.

Nikotin tuzu olarak tanınan bu maddenin yapı bakımından normal tuza benzediği iddia edilebilir. Ancak, kimyasal özellikler dikkate alındığında salt nikotinin farklı bir kimyasal yapısının olduğu anlaşılacaktır. Dünya üzerindeki en zengin nikotin kaynağı, hiç şüphesiz tütündür. Salt likit; tütün yapraklarından nikotinin elde edilmesi esnasında asidin bileşiğin içine girmesine izin vermesiyle öne çıkar.

Nikotin tuzu, genel olarak tütün yapraklarının üzerinde yer almaktadır. Bu sebepten dolayı, salt nikotin, normal nikotinden çok daha tuzlu ve asitli bir tada sahiptir. Salt likit; standart e-likit çeşitlerine kıyasla çok daha yoğun ve yüksek bir oranda nikotin seviyesi barındırmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, salt nikotinin tadının standart base alternatiflerine kıyasla daha tuzlu olduğunu belirtmek gerekir.

Salt Nikotin ve Nikotin Aynı Mıdır?

Nikotin tuzu olarak bilinen salt likit ve nikotin, benzer kaynaktan gelmektedir. Nikotin veya nikotin tuzu elde etmenin en basit yolu; tütün yapraklarından faydalanmaktır. Nikotin tuzu; bilhassa, yüksek ısı ayarlarında elektronik sigara kullananlar için ideal özellikler barındırmaktadır. Nikotin tuzunun ideal olmasının nedenleri arasında nikotin tuzunun nikotinin tam aksine yüksek sıcaklıklarda açığa çıkma özelliği gelmektedir. Düşük nikotin barındıran e-likit çeşitleriyle arasındaki farklar bununla sınırlı değildir.

Standart e-likit yani N-base içeriklerde bulunan nikotin, nikotin tuzundan daha yüksek oranda pH seviyesine sahiptir. Kimyasal bir madde olan nikotinin benzerlerine kıyasla alkali olması dikkat çekmektedir. Fakat, nikotin tuzu, standart N-base alternatiflerine kıyasla çok daha yüksek oranda benzoik asit barındırmaktadır. Sırf bu özelliğinden dolayı, nikotin tuzunun, nikotine kıyasla daha az alkali ve düşük pH seviyesine sahip olduğu söylenebilir.

Salt Likitin Öne Çıkan Özellikleri

Salt likit olarak bilinen nikotin tuzu, tütün yapraklarından elde edilmektedir. Ancak, nikotin tuzunun, tütün yapraklarından elde edilme yöntemi farklıdır. Bu sebeple, nikotin tuzunun, normal nikotine kıyasla daha yoğun ve tuzlu olduğundan rahatlıkla bahsedilebilir. Nikotin tuzu, geleneksel kurutulmuş tütünde de yer almaktadır. Bu likitlerin vücut üzerinde birtakım etkileri bulunmaktadır. Uzun süre kullanılmadığı zaman kişinin yoksunluk hissetmesine neden olur. Nikotin, kan basıncını arttıran bir etkiye sahiptir.

Neredeyse hiçbir olumsuz özelliği bulunmayan ve kullandığınız zaman elektronik sigara kullanımından alacağınız keyif ikiye çıkaran bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Her şeyden önce bu ürünün sağlam ellerden çıkmış olmasına özen gösterilmelidir.

Çünkü, salt likitin piyasada kalitesiz kimyasallar kullanılarak üretilmiş versiyonları yer almaktadır. Bu bağlamda, Antalya’da salt likit satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk kriter, marka ve nikotin oranıdır. Yapılan araştırmalar neticesinde salt likitin baz nikotine kıyasla daha güçlü olduğu belirlenmiştir. Ayrıca, metabolizmada çok daha hızlı düzenlendiğine rastlanmıştır.

Salt Likit Markaları

Orjinal e-sigara ve likitler satışı yapan Antalya Elektronik Sigara sayesinde satın alacağınız salt likitler, oldukça kaliteli markaların ürünlerini içermektedir. Enjoy salt likitler, bilhassa pod mod elektronik sigaralar için tasarlanmış eşsiz aroma çeşitleriyle Antalya’da yaşayan kişilere farklı bir tecrübesi yaşatmaktadır. Bowden’s Mate ürünü; çikolatalı, vanilyalı dondurma, buz aromalı gibi farklı aroma çeşitlerine ev sahipliği yapmasından dolayı, sevenleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Dream salt likit; çilek, kavun, tatlı krema ve daha birçok farklı aromayı bünyesinde barındırmaktadır. Time Bomb; elma, çilek, şeftali ve daha birçok meyveye ait aromanın yer aldığı içeriğiyle insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Kanzi markası denilince akla karpuz, kivi, çilek gibi meyvelerin aromalarına sahip olan içeriği gelmektedir. Legend ürünü gerçekten de adına yakışan bir tada sahiptir. Çünkü içerisinde vanilya, fıstık ve gofret aromaları bulunmaktadır.

Castle Long salt likit ise karamel, hindistan cevizi ve kavrulmuş badem aromalı içeriğiyle kaliteli bir salt likit nasıl olmalı sorusuna cevap vermektedir. Tribece salt likit içerisinde vanilya, çerez, tütün, karamel ve graham krakeri aromaları bulunmaktadır. Coffee Aromalı salt likit ise adından da anlaşılacağı üzere kahve aromasının bulunduğu oldukça kaliteli bir alternatif olmaktadır.

Tobacco Trail salt likit içerisinde bal, esmer şeker, vanilya, krema, kurabiye aromaları yer almaktadır. Antalya Salt likit satın almak isteyenler için yıllardan bu yana hizmet veren Antalya Elektronik Sigara; antalyaelektroniksigara.org adresinde müşterilerini beklemektedir.

Neden Salt Likit Kullanılmalıdır?

Sayısız faydası bulunmaktadır, her şeyden önce, elektronik sigara, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen ama bunu yaparken de zorluk çekmek istemeyen, belirli bir aşama sonunda bu işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler için ideal nitelikler taşımaktadır. Elektronik sigaraların faydalı olduğu konusunda herkes hemfikirdir.

Elektronik sigaraların içimi esnasında kullanılan sıvıların içerisinde herhangi bir zararlı madde yoktur. Buna ek olarak, içerisinde VG yani vejetaryen gliserin bulunan premium likitler, bitkisel özelliklerinden dolayı insan sağlığına zarar değil fayda sağlamaktadırlar. Premium salt likitler, tüm bu özelliklerine ek olarak, daha çok buhar yaratmalarından mütevellit, kullanan kişilerde gerçek sigara içiyormuş izlenimi yaratmaktadırlar.

Bu bağlamda, elektronik sigara kullanan kişilerde sigaraya duyulan yoksunluk duygusunun önüne geçilmektedir. Sigara bağımlılığının en önemli sebebinin el alışkanlığı olduğu düşünüldüğünde elektronik sigara kullanımı bu alışkanlığa çözüm bulunmasında oldukça etkili olmaktadır. Likit seçimi, elektronik sigara kullanımındaki en önemli detayı temsil etmektedir.

Likitler, sigara bağımlılığını devre dışı bırakmak isteyenler için en faydalı ürünler olarak bilinirler. Ancak, likit seçerken dikkatli olmak gerekir. Kişinin hangi tipte bir sigara içicisi olduğuna karar vermesi şarttır.

Yoğun nikotin bağımlılığı olanların tercih ettiği likit içerisinde uygun miktarlarda nikotin bulunması ciddi önem teşkil etmektedir. Çünkü, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenlerin yoksunluk hissi yaşamamasını ancak bu durum sağlayabilir. Buna ek olarak, nikotin seviyesinin zamanla beraber düşürülmesi gerekir.

Nikotin seviyesini zaman içerisinde düşüren kişi, bir süre sonra sigara bağımlılığından temelli olarak kurtulacaktır. Tüm bu kriterler göz önüne alındığında elektronik sigara kullanıcılarının ilk tercihlerinden birisi salt likit olmalıdır.  Sahip olduğu özelliklerden dolayı hem tat hem de doygunluk hissi bakımından e-sigara kullanıcılarına aradığı şeyi tam olarak vermektedir.

Yoğun bir aroma ve buhar keyfi yaşamak isteyenler için en doğru tercih salt likit olacaktır. Aroma alternatiflerinin hatrı sayılır seviyede fazla olduğu için her e-sigara kullanıcısı, kaliteli bir e-sigara deneyimi yaşar. Antalya Elektronik Sigara, salt likit Antalya satışı için başvurulabilecek en doğru adrestir.

1 thoughts on “Antalya Salt Likit Satışı”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satın Al - Bilgi Al
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?