Sipariş Hattı: 0553 199 07 20

Elektronik Sigara Kullanımı zararları varmı?

Elektronik Sigara Kullanımı

Antalya elektronik sigara, temelde bir atomizer (coil), likit tankı, batarya ve çekim tuşuyla çalışır. Hemen hemen tüm elektronik sigaralar için bu parçaların bulunduğu söylenebilir. Elektronik sigaranın çalışabilmesi içinse şarj aparatları da bulunur. Tabii bu aparatlar marka bazında değişiklik gösterebilir. Atomizerin, likit tankı içerisinde bulunan likiti ısıtarak buhara çevirmesiyle birlikte likitin içerisinde bulunan aroma ve tat içimize doğru çekilir.

Antalya Elektronik Sigara Nasıl İçilir?

Elektronik sigara Antalya ürünlerinin kullanımındaki temel mantıksa yine şu şekilde işlemektedir. Öncelikle elektronik sigaranın tuş kilinin açılması gerekir. Birçok cihazda bu kilidi açmadan cihazı kullanmanız mümkün değildir. Yine, bazı modellerde çekim butonuna 5 defa basmanız ve cihazı kullanıma hazırlamanız gerekir. Tuş kilidinin açıldığınıysa çekim butonuna bastığında ışık yanıyor ve çektiğinizde sönüyorsa o şekilde anlayabilirsiniz.

Cihazın montajından sonra, atomizeri takıp ve daha sonra cihazınızı şarj ettikten sonra likidinizi doldurup tuş kilidini açabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra artık Elektronik sigara Antalya ürününüzü ağzınıza alıp nefes çekme işlemi ile aynı anda butona basmanız gerekir. Piyasadaki hemen hemen tüm ürünlerde bu buton bulunmaktadır. Sigara şeklindeki elektronik sigaralarda bulunmayabilir. Burada önemli olan husus butona nefes çekerken aynı anda basıyor oluşunuzdur. Aksi halde ağzınıza sıvı gelebilir veya buhar çıkmayabilir. Elektronik sigara almak isteyenler için ayrıca aldığınız yer, kutunun içerisinde kullanma klavuzunu da beraberinde gönderebiliyor. Böylece daha detaylı bir kullanım bilgisine, cihaz markası dahilinde sahip olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satın Al - Bilgi Al
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?