Sipariş Hattı: 0553 199 07 20

Elektronik Sigara Ciğer Çekimi Nedir?

Antalya elektronik sigara ürünleri için ciğer çekimi nedir? Sigara çekimiyle farkları nelerdir? Elektronik sigara içmeye aşina olanların birçoğu bilinçli veya bilinçsiz olarak gerçekleştirmiş olsalar da, ciğer çekimi ve sigara çekimi gibi farklı yöntemlerle elektronik sigaralarını içmektedir. Yalnız bu iki çekim için hangisinin doğru veya hangisinin daha etkili olduğu konusu hala tartışmalıdır. İngilizce’de Direct-to-Lung(DL) olarak karşılık bulan Ciğer Çekimi, nargile içimiyle aynı mantığı içerir. Nargilede dumanı direkt olarak ciğere çekme işlemi gerçekleştirilir. Ağızda bekletme veya önce ağıza alayım sonra da ciğerime çekeyim gibi bir durum yoktur. 

Elektronik sigara Antalya ürünlerinde ciğer çekimi gerçekleştirmek için öncelikle tetikleme tuşuna basmanız ve buharı olduğu gibi ciğerinize çekmeniz gerekir. Ciğer çekimlerinde eğer nikotinli ürünler tercih ediyorsanız, nikotin seviyesinin düşük tutulması, sizin yararınıza olacaktır. Nikotin seviyesi yüksek olduğu taktirde, ciğer çekimi gerçekleştirdiğiniz için yan etkiler ve zararların daha fazla olabileceğini hesaba katmanız gerekir. Nikotin çarpması dediğimiz olayla karşılaşabilirsiniz.  

Sigara çekim dediğimiz olaysa, Mouth to Lung (MTL) olarak İngilizce karşılık bulur. Pek fazla detay gerektirmeyen bir çekim türüdür. Antalya elektronik sigaranızın tetiğine basılı tutarak önce sigara içer gibi buharı ağzınıza dolduruyorsunuz ve daha sonrasında da buharı ciğere çekiyorsunuz. Yani önce ağza, sonra ciğere çekiyorsunuz. 

Elektronik sigara Antalya ürünlerinize dikkatli bakarsanız, coili ya da atomizeri üzerinde delik ayarlarının bulunduğu görebilirsiniz. Geniş delikli ayar, ciğer çekimi için bir nevi diğer adıyla nargile çekimi için tercih edilirken, dar delikli ayar ise sigara içim için tercih edilebilir. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satın Al - Bilgi Al
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?