Sipariş Hattı: 0553 199 07 20

elektronik sigara likiti antalya

Elektronik Sigara Likiti Satışı Antalya

Elektronik sigara, sıradan bir sigaraya benzeyen ve sigara içme alışkanlığının azaltılmasını sağlayan elektronik bir cihazdır. Elektronik sigaradan paketleme, değiştirilebilir bir kartuş ve şarj cihazı içerir. Sigara durumunda, bir pil ve küçük bir buhar jeneratörü vardır, tüm mekanizma “sıkma” işlemini yapar yapmaz aktive olur.

Sigara içme sürecinde, bir doz nikotin içeren buhar oluşur. Buharı teneffüs ederek nikotin, sigarayı üfleyerek ve dumanı teneffüs ettikten sonra solunum ile insan vücuduna iletilir. Geleneksel bir elektronik sigara, tütünün yanmasını görsel olarak canlandıran bir ışık yayar. Bu ışık ise diyot sayesinde gerçekleşmektedir.

Bir sigaranın kuvveti ve tadı, nikotin ve tatlandırıcı maddeler içeren elektronik filtrelere bağlıdır. Filtreler ana gövdeden sökülür ve kolayca değiştirilir. Bir filtre 15-50 sigaraya eşdeğerdir.

Elektronik sigaraların bariz dezavantajları bilinmektedir. Elektronik sigaraya geçtikten sonra, sigara içmeyi reddetmekle kalmayıp, yeni bir sigara tipine sadece psikolojik bağımlılık yoktur. Elektronik sigaradan elde edilen ekonomiler mevcut değildir, çoğu zaman kişi daha fazla sigara içmeye başlar.

Amerikan bilim adamlarının araştırmasına göre, elektronik sigaralar konvansiyonel sigaralara karşı güvenli bir alternatif değildir. Çünkü içlerindeki nikotin içeriği bildirilenleri aşmaktadır ve güvenlik standartlarını ihlal eden Çinli fabrikalarda daha sık üretilmektedir. Buna ek olarak, dumanın duman şeklinde taklit edilmesi, sigara dumanı ile görsel benzerlikten dolayı diğerlerini tamamen psikolojik olarak tahriş edebilir.

Elektronik sigaranın tüketimi esnasında, sigaraya benzer bir yapıya sahip olması için cihaz içerisinde buharlaşma esas alınmıştır. Bu buharlaşma, sigaranın içilmesi esnasında ortaya çıkan duman ile aynı hissi vermesi için yapılmaktadır. Bu sayede elektronik sigara tüketicisi, sigara kullanıyormuş gibi hissetmektedir.

Bu buharın içerisinde pripolen glikol mevcuttur. Bu madde elektronik sigaranın kişiye bağımlılık yapmasını amaçlar ve nikotine karşı tiksindirici bir yapıya sahiptir. Bu sayede elektronik sigara tüketicisi, normal sigara kullanımı gerçekleştirmez. Alerjik belirtilere neden olabilir ve hatta sigara içen kişinin nefesini bloke edebilir. Bazı sigara içenlerin akciğerler ve boğaz ile ilgili problemleri vardır.

Aslında, çok sayıda klinik çalışmaya rağmen, elektronik sigaraların sağlık üzerindeki etkisi konusunda tek tip bir pozisyon yoktur. Bir yandan, bu sigaraların kullanımı özellikle çocuklarda olumsuz sağlık etkileri ile ilişkilidir.

Kartuşlardaki nikotin içeriğine bağlı olarak, elektronik sigaralar daha önce sigara içmeyenlere nikotin bağımlılığına neden olabilir. Elektronik sigaraların kendi içlerinde güvenli olmadıkları ve yeterince çalışılmadıkları ortaya çıkmaktadır, ancak geleneksel sigaralardan daha güvenlidirler.

Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Her elektronik sigaranın bir likit deposu bulunmaktadır. Cihazın tüketimi esnasında likit içerisinde bulunan gaz, yüksek ısıya maruz kalarak buharlaşır. Bu da likitin içerisinde yer alan maddelerin buharlaşarak tüketiciye haz hissi verir. Sigara içen insanların bildiği üzere, sigaraya karşı bir haz hissi mevcuttur.

Aslında bu hissin tamamen nikotin maddesinden kaynaklandığı bilinmektedir. Ancak bazı tüketiciler, nikotin ile alakası olmadığını; tamamen keyfi bir şekilde tükettiklerini belirtmektedir. Uzun süreden beri sigara kullanan kişiler bu tür düşüncelere sahip olabilmektedir. Bunun sebebi ise tamamen psikolojiktir.

Sigara bağımlıları, sigarayı temel bir ihtiyaç olarak görür ve sürekli olarak ister. Beyin yapısı itibariyle sigara dumanına maruz kalarak, kendisini bu zararlı maddelere alıştırır. Ardından sigara içme isteği, beynin içerisinde oluşur ve bireye komut olarak yönlendirilir. Kişinin sigara içme isteği ya da sigara içme zorunluluğu tamamen bu bağımlılık yapıcı maddelerden kaynaklanmaktadır.

Elektronik Sigara Türkiye’de Yasal Mı?

Türkiye’de elektronik sigara tüketimi, yasal düzenlemeler doğrultusunda yasaklanmıştır. 2014 yılında ortaya çıkan elektronik sigara ilk kez 2016 yılında Türkiye’ye giriş yapmaya çalışmış; ancak yasaklamalar ile karşılaşarak ülkeye giriş yapamamıştır. Halen ülkeye kaçak bir şekilde sokulabilmesinin yanı sıra kullanıcısı da çoktur. Bu ürünlerinin satışının yapıldığı yerlerden birisi de Antalya’dır.

Elektronik sigara likit satışı Antalya’da etkin bir şekilde yapılmakta ve kullanıcılarına hitap etmektedir. Kullanıcısı oldukça fazladır ve müşterilerine iyi bir hizmet vermektedir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bu şube, elektronik sigara satışının yanı sıra elektronik sigara likit satışı da yapılmaktadır.

Antalya’da hizmet veren bu şubede, tütün ürünleri hakkında her türlü ürüne ulaşabilmek mümkündür. Tütün, nargile, pipo, puro ve daha birçok tütün ürünü bulunabilmektedir. Bu şubede elektronik sigara likit satışı da yapılabilmektedir. Elektronik sigaraların sahip olduğu likit ebatları standarttır. Bu yüzden müşteriler, likit satın alırken herhangi bir problem yaşamamaktadır. Likitlerin fiyatları, elektronik sigara fiyatlarının yarı fiyatı olacak şekilde ücretlendirilmektedir.

Likitlerin ebatları standarttır, ancak elektronik sigaraların modelleri arasında farklılıklar oluşabilmektedir. Elektronik sigara likit satışı Antalya, bu tür ürünlerin satışını en iyi şekilde yapmakta ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Likitlerin içeriği, müşteri tarafından seçilebilmektedir. Bazı ürünlerin içerisinde yer alan maddelere renklendirici katılabilmekte ve tüketim esnasında hoş bir görüntü oluşturulabilir. Bu maddeler de elektronik sigara gibi sağlığa oldukça zararlıdır. Ürünlerin fiyatlandırmaları, Bakanlık tarafından belirlenmekte ve ürünlerin satıldığı yerler düzenli olarak denetlenmektedir.

Elektronik sigara likit satışı Antalya, Türkiye’de yer alan en büyük elektronik sigara satış merkezleri arasında yer almaktadır. Bu şube, oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir ve müşterilerine her türlü tütün ürününün satışı yapılabilmektedir. Likit depoları özel bir şekilde kutulanır ve korumalı olarak satılmaktadır. İçerdiği gazın yanıcı ve patlayıcı etkisi olduğundan, iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu sayede ürünlerin korunması daha rahat olur ve satış esnasında müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Elektronik Sigara Likiti Üretimi

Elektronik sigara likiti Antalya, likit üretimi yapmamaktadır. Özel şişeleme yöntemi bir şirket tarafından yapılmaktadır. Çünkü şişeleme yöntemi farklı bir teknolojik süreç gerektirir. El ile doldurulması, personellerin sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Cihazların sahip olduğu likit depolarının içerisinde özel gaz doldurulmaktadır.

Bu gaz önceden hazırlanır ve buharlaşması test edilir. Sahip olunan gazların tamamı, fabrikanın üretim bölümünde üretilir ve paketleme bölümüne sevk edilir. Paketleme bölümünde şişeleme işlemi yapılır. Şişeleme işlemleri için tasarlanan şişeler, sertleştirilmiş plastikten yapılmaktadır. Dışarıdan bakıldığında cama benzemektedir. Plastiğin kullanılması, gazın daha rahat muhafaza edilebilmesi için tercih edilmektedir.

Ürünlerin şişelenmesinin ardından kutulanma aşamasına geçilir. Ürünlerin tamamı kutulandıktan sonra sevkiyat bölümü, ticari araçlar ile siparişleri teslim eder. Teslimat gerçekleştiren yerlerden birisi de bu şubedir. Elektronik sigara likit satışı, harici bir şekilde de yapılabilmektedir. Yani, ürünün elektronik sigara ile satışının yapılması zorunlu değildir. Yalnızca likit deposunun satışı da yapılabilmektedir. Elektronik sigara sahibi olan kişilerin yeni bir cihaza sahip olmasına gerek duyulmadığından müşteriler yalnızca likit satın almaktadır. Fiyatlandırmaları, cihazın fiyatının yarısı kadardır.

Elektronik sigara likiti, pratik bir kullanıma sahiptir. Cihazın alt bölmesinde tırnaklar yer almaktadır. Tırnaklar, cihazın iki tarafında yer alır ve bu noktalara aynı anda basıldığında, likit deposu cihazdan ayrılır. Bu süreçten sonra yeni likit deposu, elektronik cihaza bağlanır. Tırnaklar kapatıldıktan sonra elektronik sigara, kullanıma hazır hale getirilir. Kullanım öncesinde tırnakların kontrol edilmesi hayati önem taşımaktadır. Tırnaklarda oluşan gevşeme, deponun basınca maruz kalmasına sebep olabilir.

elektronik sigara likiti antalya, elektronik sigara likiti satışı antalya

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satın Al - Bilgi Al
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?