Sipariş Hattı: 0553 199 07 20

Elektronik Sigara Muratpaşa Antalya

Tütün sigarasını kullanırken tütün yanarak performans göstermektedir. Elektronik sigara tamamen farklı çalışır. Bir e-sigarada, bir sıvı ısıtılır ve buhara dönüştürülür. Kullanıcı dumanı teneffüs etmez; ama buhar soluması gerçekleştirmektedir. Bir e-sigara aşağıda yer alan parçalardan oluşmaktadır.

Bir atomizer veya buharlaştırıcı: Bu elektronik olarak kontrol edilen bir ısıtma elemanıdır. Bir sıvı kartuş: E-sıvı veya e-sıvı ile doldurma sonucu çalışmaktadır. Sıvı su, aromalar, propilen glikol ve veya gliserol ve genellikle nikotin içermektedir.

Bugün piyasada çeşitli şekillerde ve renklerde çeşitli e-sigara modelleri bulunmaktadır. Ama üç ana tip elektronik sigara modelinden de bahsetmek mümkün olabilmektedir.

  • Cigalike modelleri: Klasik sigaraya benzeyen ilk e-sigara nesli olarak bilinmektedir.
  • Dolma kalemine benzeyen bir tanklı modeller.
  • Modlar : Kullanıcının bir takım faktörleri, örneğin voltajı belirlemesi için daha karmaşık tank modelleri olarak adlandırılmaktadır.

Elektronik Sigara Satışı Muratpaşa

Elektronik sigara Muratpaşa Antalya bölgesinde yaygın olarak satın alınan bir üründür. Hatta şehir içine ya da ilçelere ürünün teslimatı elden de yapılabilmektedir. Kişiler ise daha çok ne tür e sigaralar olduğunu merak etmektedir.

  • Birkaç kuşak e-sigaradan söz etmek mümkündür.
  • İlk nesil e-sigaralar klasik tütün sigaranın görünümünü taklit etmiştir. İki bileşenden oluşurlar:
  • Bir pil: şarj edilemez (genellikle) veya şarj edilebilir durumda sunulmaktadır.
  • Nikotin sıvısı ve atomizörü içeren bir kartomizer, diğer parçalardan birini oluşturmaktadır.

Modellerin çoğunluğunda bir LED ışık bulunmaktadır. E-sigarayı çekerseniz, bir sigarada olduğu gibi ışık yanar. Bu ışık sayesinde dumanın alışı ve verişi rahatlıkla kontrol edilebilmektedir.

Elektronik sigaralarda kartomizerden bahsetmiştik. Kartomizer (tank) daha sonra önceden doldurulur. Boşaldığında, boş kabuk atılır. Bu e-sigaralar, şarj edilemeyen piller düz olana kadar kullanılabilir. Ama şarj edilebilir piller ve değiştirilebilir karbüratörler ile de elektronik sigaralardan bahsedilebilmektedir.

İkinci nesil

İkinci nesilden, e-sigaralar tamamen farklı bir görünüm kazanmaktadır. Bunlar daha büyüktür ve aşağıdaki bileşenlere sahiptir:

Pil (pil): İkinci nesil elektronik sigaraların pilleri daha güçlü ve şarj edilebilir özelliktedir.

Başka bir tank sistemi (tüp tankı): Aynı şekilde çalışan iki tip vardır. Clearomizers veya atomizer (tüp tankı): Bu e-sigaralar farklı bir tank sistemine sahiptir. Kullanıcı e-sıvıyı ısıtıldığı tankın içine koyar. Tanklar boşsa, yeniden doldurma yapılabilir. Sıvılar yeniden doldurma paketinde saklanır ve satışa sunulur.

Ağızlık (damlama ucu): Bu, buharı clearomizer / atomizer’dan ağza getirmek dışında bir işleve sahip değildir. Kullanıcı, e-sıvıyı buharlaştırmak ve solumak için ağızlıktan solur.

Pil, bir düğmeye basılarak ve e-sigaranın ağızlığı çekilerek çalıştırılır. Örneğin, bir sigorta ve ısıtma elemanından oluşan atomizör ile temas yapılır. Sigorta e-sıvıyı emer ve çalışma prensibi bu şekilde devamlılığını sağlar. Sigortanın etrafına sarılmış ve bataryaya bağlı bir bobin veya spiral (bobin), daha sonra sıvıyı ısıtır. Bu, bir kısmının buharlaşmasına neden olur. Kullanıcı e-sigarayı çekerse, her seferinde düğmeye basılmalıdır.

Bir Atomizer ve Kartomizer Arasındaki Fark

Tek kullanımlık kollu sistemi (kartomizer) değiştirmek için piyasaya atomizörler piyasaya çıktı. Bir atomizördeki artan sızıntı riskini sınırlamak için Clearomizers icat edildi. Her ikisi de aynı şekilde çalışır, ancak bir clearomizer temizlik için tamamen demonte edilebilir ve çoğu zaman değiştirilebilir bir bobine sahiptir. Sonuç olarak, servis ömrü daha uzundur.

Elektronik sigara Antalya bölgesinde pek çok kişi tarafından satın alınmakta ve kullanılmaktadır. Hatta demonte olan ve kullanımı da son derece kolaylık sağlayan bu ürünlerin temin edilmesi de mümkün olabilmektedir.

Üçüncü ve Dördüncü Nesil

Üçüncü ve dördüncü nesil e-sigara daha fazla teknik imkanlara sahiptir. Bu şekilde, kullanıcının kendisi kendi tercihine göre hava kaynağı ve voltaj gibi bir dizi eleman ayarlayabilir. Daha güçlü bir aküye ve genellikle iki ısıtma elemanına (bobinlere) sahiptirler.

E-sigaralar çeşitli modellerde, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Çok çeşitli piller, ağızlıklar ve ağızlıklar var. Mevcut tiplerdeki ve markalardaki farklılıklar, hava akış hızı (buhar üretimi için gerekli olan), basınç düşüşü, sıvı kalıbın süresinin uzaması, buhar üretimi vb. İle ilgilidir.

Ne Tür Likitlerden Bahsedebiliriz?

Elektronik sigara Antalya Muratpaşa bölgesinde oturan ve sigara bağımlılığından tamamen kurtulmak isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ürünün yanında çeşitli likitlerden de satın alınabilmesi mümkün olmaktadır. Kullanıcılar kavun, portakal, kakao, muz, mango ya da buna benzer aromalardan oluşan likitlerden satın alabilme imkanına da sahiptir.

Sıvı genellikle e-sıvı, e-sıvı ve bazen de e-meyve suyu olarak adlandırılır.

Sıvı su, aromalar, propilen glikol ve / veya gliserol ve genellikle nikotin içerir. Kullanıcı farklı nikotin seviyelerinden seçim yapabilir. Bunlar mg / ml cinsinden ifade edilir, örneğin 11 mg / ml. Tatlarda veya tatlarda sonsuz seçenek var: Meyve aromaları, tütün aromaları, baharat, alkol, şekerleme, çikolata, kahve, karamel ya da buna benzer pek çok likit seçeneğinden de bahsetmek mümkün olabilmektedir.

Buharları kullanan çoğu sigara tiryakisi, nikotinli sıvı kartuşları kullanır. Sigara içenler nikotin bağımlılıklarını sürdürmek için bu maddeye ihtiyaç duyarlar. Nikotin, solunan ve ekshalasyon yapılan buhardır. Nikotin tütünden gelmek zorunda değildir. Ancak nikotin içermeyen sıvılardan da söz etmek mümkündür.

İkinci ve üçüncü kuşak e-sigaralar, ilk jenerasyonun e-sigaralarından daha verimli nikotin kaynaklarıdır. Bir e-sigaranın nikotin iletme derecesi de sıvıdaki nikotin içeriğine, sıvının bileşimine ve kullanıcının içine çekme tekniğine bağlıdır.

Elektronik Sigara Satın Almak İstiyorum

Elektronik sigaralar Türkiye’nin pek çok bölgesinde satışa sunulmaktadır. Elektronik sigara Muratpaşa bölgesinde daha çok turistler tarafından satın alınmaktadır. Hatta kişilerin pek çoğu sigarayı tamamen bırakmak ya da sigaranın etkilerinden kurtulmak amacıyla da elektronik sigaraları tercih etmektedir. Tüm bu ürünler ise Antalya içerisine ya da Antalya ilçelerine elden teslim edilmekte ve kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Kullanıcılar aynı zamanda beğendikleri aromalara ait likit seçeneklerini de elektronik sigaralar ile birlikte satın alabilmektedir.

Sigara kullanımını sonlandırmak ve sigaranın zararlı etkilerinden tamamen kurtulmak isteyen kişiler için son derece etkili bir yöntem olan elektronik sigaralar zaman içinde daha da yaygınlaşmaktadır. Hatta kişiler artık daha çok bu tür ürünlere yoğunlaşmaktadır. Nedeni ise elektronik sigaraların daha çok buhar soluması ve sigara gibi çevredeki kişilere de zarar vermemesidir.

Sigarayı bırakmak isteyen kişilerin tamamı aslında bu ürünler aracılığı ile sigaradan ve sigaranın etkilerinden kısa vadede kurtulabilmektedir. Özellikle belli bir zaman içinde tüm etkileri ortadan kaldırabilmek de mümkün olmaktadır. Bu alışkanlığı tamamen sonlandırmak isteyen kişiler buhar ile çalışan elektronik sigaraları kullanarak sağlığı için oluşan tehditleri de ortadan kaldırabilmektedir.

Elektronik Sigara Siparişi Nereden Verebilirim?

Elektronik sigara Muratpaşa Antalya taraflarında sıklıkla tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünü kullanmak isteyen kişiler ise ne tür bir model ya da marka kullanmak istediğini araştırmalı ve buna göre satın alma işlemini gerçekleştirmelidir. Elektronik sigaralar ise kişilere firma tarafından elden teslim edilebilmektedir. Antalya’nın Muratpaşa, Kepez ya da Lara gibi ilçelerinin yanı sıra merkeze de teslimatı sağlanabilmektedir. Elektronik sigaranın yanı sıra ne tür aromalardan likit satın alınmak isteniyorsa bu ürünlerin siparişi de verilebilmektedir. Eğer gerçekten sigarayı bırakmak ve elektronik sigaraya yönelmek istiyorsanız bu seçeneklerden birini değerlendirebilirsiniz.

Bir diğer önemli faktör ise elektronik sigaraların kişilere zarar vermemesidir. Sağlık açısından çok daha zararsız olan bu ürün, kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kişiler istedikleri likitlerden karışım yaptırabilecekleri gibi belli likitlerden de tercih edebilmektedir. Eğer Antalya elektronik sigara kullanımınızı Antalya bölgesindeki firmalardan gerçekleştirmek istiyorsanız firma ile iletişim kurmanız da yeterli olmaktadır. Yetkililer siparişlerinizi hemen değerlendirmeye almakta ve teslimat ile ilgili olarak en detaylı bilgileri de sunmaktadır. Elektronik sigara ile siz de hayata yeniden başlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satın Al - Bilgi Al
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?